دوره تنظیم انواع خودروهای داخلی و خارجی


تنظیم انواع خودروهای داخلی و خارجی

تنظیم انواع خودروهای داخلی و خارجی

حضوری

1399/03/25

60 ساعت

آموزش در شرایط فراهم کردن خوابگاه برای کارآموزانی که از راه دور خواهند آمد.
در محیط آموزشی ایدآل در گارگاه بصورت کاملا عملی بر روی حداقل 30 خودرو در طول روز

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات ای سی یو:


1-برگزاری موارد آموزشی فوق بدون تحمیل دوره های پیش نیاز اجباری،با آموزش توام پیش نیاز لازم در قالب یک دوره آموزشی برگزار می گردد.


2-هنرجویان در حین دوره های آموزشی علاوه بر آموزه های کاملا عملی نیز در دفاتر فنی ای سی یو (محل خدمات مستقیم مشتریان )یک تجربه واقعی از آموخته های خود نیز کسب می کنند.


3-نظر به اینکه ای سی یو شمال تنها مرکز فوق تخصصی ارائه دهنده آموزش حرفه ای تعمیرات ECUبوده لذا کلیه هنرجویان محترم پس از طی دوره های آموزشی جهت شروع کار از ناحیه مرکز ای سی یو شمال پشتیبانی عملی قرار گرفته و در صورتی که در ابتدای شروع کار در ای سی یوهای اخذ شده از مشتریان حتی با مشاوره و پشتیبانی های لازم موفق به تعمییر نشوند ای سی یو شمال در کوتاه ترین زمان ممکن جهت دریافت و تعمییر و عودت موارد این چنینی (حتی در شهرستان ها)با هنر جویان کمال همکاری را دارا می باشد.


4-مطالب ارائه شده توسط مدرسین دوره آموزشی ،براساس صرفا تجربه محور نبوده بلکه دارای تحصیلات عالیه در رشته الکترونیک هستند که با تلفیق علم و تجربه الکترونیک خودرو را به شما هنرجویان محترم بصورت حرفه ای آموزش میدهد.


5-جهت رفاه حال هنرجویان شهرستانی ،خوابگاه رایگان در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.


 


پیدا کردن مکان تنظیم موتور ،عیب یابی سیم کشی،پیدا کردن ضعف نقاط عیب های موتور و تنظیم آن،تنظیم سوخت خودرو و شتاب آن،شستشو انژکتور ...

همه و همه در آموزشگاه ایسیو شمال مازندران در بابل با کادر مجرب با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شما کارآموزان محترم میباشد.
به سابقه و افکار ما اعتماد کنید

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است.

بازخورد شما درباره این محصول